P0805H3321FNT
MFR.Part #
P0805H3321FNT
JLCPCB Part #
C4080198
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS