P0805H3242FBT
MFR.Part #
P0805H3242FBT
JLCPCB Part #
C4221657
Description
-55℃~+155℃ 200mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount