P0805H3161FBT
MFR.Part #
P0805H3161FBT
JLCPCB Part #
C4289965
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount