P0805H2872FBTA
MFR.Part #
P0805H2872FBTA
JLCPCB Part #
C4222006
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount