P0805H2430BNT
MFR.Part #
P0805H2430BNT
JLCPCB Part #
C4217758
Description
-55℃~+155℃ 200mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS