P0805H2373FBT
MFR.Part #
P0805H2373FBT
JLCPCB Part #
C4015429
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount