P0805H2211FNT
MFR.Part #
P0805H2211FNT
JLCPCB Part #
C4276986
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS