P0805H1871FBTA
MFR.Part #
P0805H1871FBTA
JLCPCB Part #
C4261583
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount