P0805H1372FBT
MFR.Part #
P0805H1372FBT
JLCPCB Part #
C4341495
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount