P0805H1002FGT
MFR.Part #
P0805H1002FGT
JLCPCB Part #
C3928055
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS