P0805H1002FBTA
MFR.Part #
P0805H1002FBTA
JLCPCB Part #
C3953901
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount