P0805E9531BNT
MFR.Part #
P0805E9531BNT
JLCPCB Part #
C4106969
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS