P0805E9530BNW
MFR.Part #
P0805E9530BNW
JLCPCB Part #
C4280752
Description
-55℃~+155℃ 200mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS