P0805E8251BNT
MFR.Part #
P0805E8251BNT
JLCPCB Part #
C4314654
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS