P0805E8162LBT
MFR.Part #
P0805E8162LBT
JLCPCB Part #
C4093379
Description
-55℃~+155℃ 200mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount