P0805E8061FNT
MFR.Part #
P0805E8061FNT
JLCPCB Part #
C4102640
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS