P0805E7870BBT
MFR.Part #
P0805E7870BBT
JLCPCB Part #
C4062481
Description
-55℃~+155℃ 200mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount