P0805E63R4BBT
MFR.Part #
P0805E63R4BBT
JLCPCB Part #
C4249537
Description
-55℃~+155℃ 200mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount