P0805E5491BBT
MFR.Part #
P0805E5491BBT
JLCPCB Part #
C4204999
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount