P0805E5111WNW
MFR.Part #
P0805E5111WNW
JLCPCB Part #
C4107784
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS