P0805E4872BBT
MFR.Part #
P0805E4872BBT
JLCPCB Part #
C4304469
Description
-55℃~+155℃ 200mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount