P0805E4702BNT
MFR.Part #
P0805E4702BNT
JLCPCB Part #
C4304002
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS