P0805E32R4FBT
MFR.Part #
P0805E32R4FBT
JLCPCB Part #
C3961428
Description
-55℃~+155℃ 200mW 32.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount