P0805E2802BNT
MFR.Part #
P0805E2802BNT
JLCPCB Part #
C4218527
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS