P0805E2210FNT
MFR.Part #
P0805E2210FNT
JLCPCB Part #
C4036156
Description
-55℃~+155℃ 200mW 221Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS