P0805E2153BBT
MFR.Part #
P0805E2153BBT
JLCPCB Part #
C4196383
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount