P0805E2152DBT
MFR.Part #
P0805E2152DBT
JLCPCB Part #
C4182344
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount