P0805E2002WNW
MFR.Part #
P0805E2002WNW
JLCPCB Part #
C3943397
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS