P0805E1962BNT
MFR.Part #
P0805E1962BNT
JLCPCB Part #
C4037278
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS