P0805E1822FNW
MFR.Part #
P0805E1822FNW
JLCPCB Part #
C4178554
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS