P0805E1502FNT
MFR.Part #
P0805E1502FNT
JLCPCB Part #
C4169929
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS