P0805E1502DBT
MFR.Part #
P0805E1502DBT
JLCPCB Part #
C4044639
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount