P0805E1502BNW
MFR.Part #
P0805E1502BNW
JLCPCB Part #
C4100005
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS