P0805E1492BNT
MFR.Part #
P0805E1492BNT
JLCPCB Part #
C4092986
Description
-55℃~+155℃ 14.9kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS