P0805E1433BBT
MFR.Part #
P0805E1433BBT
JLCPCB Part #
C4005844
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount