P0805E1332LBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E1332LBW
JLCPCB Part #
C4095049
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount