P0805E1332BNT
MFR.Part #
P0805E1332BNT
JLCPCB Part #
C4077150
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS