P0805E1240FNT
MFR.Part #
P0805E1240FNT
JLCPCB Part #
C4210887
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS