P0805E1211LNT
MFR.Part #
P0805E1211LNT
JLCPCB Part #
C3953377
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS