P0805E1201BNT
MFR.Part #
P0805E1201BNT
JLCPCB Part #
C3990058
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS