P0805C8872BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805C8872BNT
JLCPCB Part #
C3919312
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS