P0805C7871BNT
MFR.Part #
P0805C7871BNT
JLCPCB Part #
C4258227
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS