P0805C7681BNT
MFR.Part #
P0805C7681BNT
JLCPCB Part #
C3995142
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS