P0805C4642BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805C4642BNT
JLCPCB Part #
C4243235
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS