P0805C2871BNT
MFR.Part #
P0805C2871BNT
JLCPCB Part #
C4132637
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS