P0805C1782BNT
MFR.Part #
P0805C1782BNT
JLCPCB Part #
C3954255
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS