P0805C1210BNT
MFR.Part #
P0805C1210BNT
JLCPCB Part #
C3993516
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS