P0805C1002WNT
MFR.Part #
P0805C1002WNT
JLCPCB Part #
C4263523
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS