P0603Y9091BNTA
MFR.Part #
P0603Y9091BNTA
JLCPCB Part #
C4076525
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS