P0603Y1911BNT
MFR.Part #
P0603Y1911BNT
JLCPCB Part #
C4045438
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS